Zakończenie projektu JUŻ PŁYWAM

Zakończenie projektu JUŻ PŁYWAM Poniedziałek, 19 czerwca 2017 Z dniem 14 czerwca zakończono w naszej szkole realizcję projektu "Już pływam" edycja 2017 w ramach zadania "Zagospodarowanie czasu wolnego dzieci i młodzieży". Gmina Oświęcim już po raz kolejny uczestniczyła w projekcie Województwa Małopolskiego realizowanym w formie pomocy finansowej dla gmin.

Pomagamy Lence

Pomagamy Lence Środa, 31 maja 2017 Nasza szkoła przyłączyła się do akcji zbierania nakrętek i baterii dla chorej Lenki.

List MEN do Rodziców

List MEN do Rodziców Piątek, 26 maja 2017 W załączniku list Ministra Edukacji Narodowej do Rodziców.

Informacja o Święcie Rodziny

Informacja o Święcie Rodziny Poniedziałek, 22 maja 2017 Rada Rodziców uprzejmie informuje, że ze względów organizacyjnych Święto Rodziny zostaje przeniesione na wrzesień.

Gorączka złota w Złotym Stoku

Gorączka złota w Złotym Stoku Piątek, 19 maja 2017 10 - 12 maja 2017r. uczniowie klasy V oraz IV wraz z opiekunami Renatą Rodak, Magdaleną Gałuszką oraz Małgorzatą Dutką udali się na trzydniową wycieczkę do Kopalni Złota w Złotym Stoku (Kotlina Kłodzka) w poszukiwaniu złota i przygody.

Gorączki złota ciąg dalszy

Gorączki złota ciąg dalszy Piątek, 19 maja 2017 10 - 12 maja 2017r. uczniowie klasy V oraz IV wraz z opiekunami Renatą Rodak, Magdaleną Gałuszką oraz Małgorzatą Dutką udali się na trzydniową wycieczkę do Kopalni Złota w Złotym Stoku (Kotlina Kłodzka) w poszukiwaniu złota i przygody.

Już pływam

Już pływam Czwartek, 18 maja 2017 W naszej szkole w ramach zadania "Zagospodarownie czasu wolnego" realizowany jest projekt JUŻ PŁYWAM

3 Maja

3 Maja Piątek, 28 kwietnia 2017 28 kwietnia uroczystą akademią uczniowie naszej szkoły uczcili kolejną rocznicę uchwalenia pierwszej konstytucji w Europie.

Szkolny Wiosenny Konkurs Poezji

Szkolny Wiosenny Konkurs Poezji Czwartek, 27 kwietnia 2017 26 kwietnia 2017 r. uczniowie klas II – III uczestniczyli w Szkolnym Wiosennym Konkursie Poezji. Głównym celem konkursu jest przeżycie wspaniałych chwil z pięknem poezji, ćwiczenie prawidłowej dykcji i artykulacji głosek.

Kodowanie na ekranie czyli zajęcia z programowania dla przedszkolaków

Kodowanie na ekranie czyli zajęcia z programowania dla przedszkolaków Środa, 29 marca 2017 29 marca 2017 r. zostały przeprowadzone zajęcia otwarte dla dzieci z Przedszkola Samorządowego we Włosienicy w ramach innowacji pedagogicznej "Mały programista, czyli nauka kodowania przez zabawę". Pomysłodawcą oraz organizatorem zajęć była nauczycielka informatyki mgr Cecylia Stokłosa oraz nauczycielka matematyki mgr Renata Rodak.

archiwum wiadomości