Wywiadówka

Wywiadówka Piątek, 15 września 2017 Informujemy, że w dniu 20.09.2017 r. o godz. 17:00 odbędzie się zebranie ogólne i spotkanie z wychowawcami klas. Prosimy o zapoznanie się z wariantami (dwa) dobrowolnego ubezpieczenia NNW dla uczniów w roku 2017/2018, które dostępne są na stronie internetowej szkoły www.spwlosienica.spwlosienica@gminaoswiecim.pl W celu wypełnienia danych na liście ubezpieczonych konieczny będzie pesel dziecka. Pielęgniarka szkolna prosi o wpłatę w wysokości 2.40 zł od ucznia na jednorazowe szczoteczki do fluoryzacji (opłata całoroczna).

Rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018

Rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018 Poniedziałek, 4 września 2017 W poniedziałek 4 września 2017 r. cała społeczność naszej szkoły uroczyście rozpoczęła nowy rok szkolny 2017/2018. O godz. 8.00 wszyscy wzięli udział w mszy świętej, a następnie po przejściu do szkoły w akademii połączonej ze ślubowaniem pierwszoklasistów.

Informacja o ubezpieczeniu

Informacja o ubezpieczeniu Czwartek, 31 sierpnia 2017 Bardzo prosimy o zapoznanie się z ofertą ubezpieczenia NNW dla dzieci w Szkole Podstawowej we Włosienicy na rok szkolny 2017/2018 i o wybór odpowiedniego wariantu.

Informacja o podręcznikach 2017/2018

Informacja o podręcznikach 2017/2018 Poniedziałek, 10 lipca 2017 Uprzejmie informujemy, iż w roku szkolnym 2017/2018podręczniki i ćwiczenia dla uczniów klas I - VI do wszystkich przedmiotów są darmowe oprócz religii. Darmowe podręczniki zamawia szkoła. Podręcznik i ćwiczenie do religii zakupują rodzice. Poniżej zamieszczamy wykaz podręczników i ćwiczeń do religii.

Zakończenie projektu JUŻ PŁYWAM

Zakończenie projektu JUŻ PŁYWAM Poniedziałek, 19 czerwca 2017 Z dniem 14 czerwca zakończono w naszej szkole realizcję projektu "Już pływam" edycja 2017 w ramach zadania "Zagospodarowanie czasu wolnego dzieci i młodzieży". Gmina Oświęcim już po raz kolejny uczestniczyła w projekcie Województwa Małopolskiego realizowanym w formie pomocy finansowej dla gmin.

Akademia Smaku

Akademia Smaku Czwartek, 8 czerwca 2017 8 czerwca 2017 r. klasy II b z wych. mgr Beatą Kuczkowską i III a z wych. mgr Ewą Fronczyk były w Akademii Smaku w Oświęcimiu. Najpierw uczniowie wysłuchali prelekcji na temat przestrzegania higieny i warunków bezpieczeństwa podczas przygotowywania posiłków. Następnie przystąpili do samodzielnego wykonania pizzy oraz ciasta na pyszne czekoladowe mufinki ,według podanego przepisu.

Spotkanie ze strażakami

Spotkanie ze strażakami Piątek, 2 czerwca 2017 2 czerwca 2017 r przeprowadzono próbny alarm przeciwpożarowy. Próbna ewakuacja przebiegła bardzo szybko i sprawnie. Zebrani na boisku szkolnym uczniowie oraz przybyli z pobliskiego przedszkola młodsi koledzy i koleżanki zobaczyli i usłyszeli jak przebiega penetracja strażaków w zagrożonym budynku.

List MEN do Rodziców

List MEN do Rodziców Piątek, 26 maja 2017 W załączniku list Ministra Edukacji Narodowej do Rodziców.

Informacja o Święcie Rodziny

Informacja o Święcie Rodziny Poniedziałek, 22 maja 2017 Rada Rodziców uprzejmie informuje, że ze względów organizacyjnych Święto Rodziny zostaje przeniesione na wrzesień.

Gorączka złota w Złotym Stoku

Gorączka złota w Złotym Stoku Piątek, 19 maja 2017 10 - 12 maja 2017r. uczniowie klasy V oraz IV wraz z opiekunami Renatą Rodak, Magdaleną Gałuszką oraz Małgorzatą Dutką udali się na trzydniową wycieczkę do Kopalni Złota w Złotym Stoku (Kotlina Kłodzka) w poszukiwaniu złota i przygody.

archiwum wiadomości