Rok szkolny 2013/2014

Konkursy szkolne:

Nazwa konkursu

Laureat/finalista

Opiekun

Konkurs języka angielskiego „SPEAK ENGLISH”

 

 

Zuzanna Tobiczyk

Adam Kobosko

Eliza Puskarczyk

 

 

Dominika Chowaniec

Konkurs plastyczny „Udzielam pierwszej pomocy”

Katarzyna Żyła,

Maciej Michałek,

Julita Gliszczyńska,

Joanna Pokrzyk

Ewelina Stachura

Konkurs recytatorski „Chwile z poezją”

Jakub Klimczyk

Julita Gliszczyńska

Joanna Pokrzyk

Ewa Fronczyk

Eulalia Stachowiak

Szkolne Dyktando Ortograficzne ,,O pióro dyrektora szkoły”

 

Paulina Nowak

Agnieszka Mikunda

Czytelnictwo

Joanna Pokrzyk,

Łukasz Pacyna

Małgorzata Dutka

Konkurs informatyczny „TIK?-TAK!”

Kamil Brusik

Cecylia Stokłosa

 

 

Konkursy pozaszkolne:

 

Nazwa konkursu

Laureat/finalista

Opiekun

Olimpiada wiedzy Archimedes Plus – Matematyka Plus. Edycja 21

Bianka Strumińska

Ewelina Stachura

Ewa Fronczyk

Gminny Konkurs siatkówki - MOSiR

Bianka Strumińska

Agata Stachura – II miejsce

Grzegorz Strumiński

Stypendiada „Kreska”

Sonia Wiecheć,

Kamila Węgrzyn,

Katarzyna Żyła

Beata Kuczkowska

Gminny konkurs na projekt koszulki

„Nie piję, nie palę, nie biorę”

Emilia Grubka,

Jakub Niemiec,

Emilia Mus, Kamila Stanisławek

Dominika Chowaniec

Eulalia Stachowiak

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur

2014”

Kl. II -Mateusz Kędzierski- wyróżnienie

Eulalia Stachowiak

 

Gminny Konkurs Wiedzy „Jeden z dziesięciu”

Igor Stachura- finalista

Ewa Fronczyk

Olimpiada Wiedzy Archimedes.Plus.

Matematyka.Plus edycja 20

Laureat I stopnia – Adam Kobosko

Laureat II stopnia – Emilia Grubka  i Sonia Wiecheć Laureat III stopnia – Maciej Michałek i Kacper Wałęga Laureat IV stopnia – Kamil Kwadrans, Kacper Kwadrans oraz Izabela Czaja

Renata Rodak

Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa Zebra z matematyki

Wyróżnienie:

Emilia Grubka

 

Renata Rodak

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur

2014”

Wyróżnienia:

Maciej Michałek

Michał Krzemień

Renata Rodak

Międzyszkolny konkurs matematyczny O Puchar

Dyrektora Gimnazjum nr 2 w Oświęcimiu

 

 

III miejsce w drużynowym konkursie matematycznym:

Kamil Kwadrans,

Emilia Grubka,

Adam Kobosko

Gabriela Kościelnik

Renata Rodak

Olimpiada Wiedzy Archimedes.Plus. Matematyka.Plus edycja 21

Laureat I stopnia – Gabriela Kościelnik kl.6; Laureat II stopnia – Kamil Kwadrans kl.6 i Sonia Wiecheć kl.5b; Laureat III stopnia – Adam Kobosko, Emilia Grubka i Gabriela Pokrzyk kl.6  Laureat IV stopnia – Anna Ferenc kl.5a i Bianka Strumińska kl.3 Laureat V stopnia – Maciej Michałek kl.4;

 

Renata Rodak

 

 

Gminny konkurs multimedialny „Jan Paweł II – życie i świętość”.

II miejsce:

Paulina Nowak

Patrycja Ludwin

Karolina Gaweł

Cecylia Stokłosa

 

 

Udział w konkursach pozaszkolnych:

  • Gminny Konkurs Piosenki NUTKA 2014 – p. Beata Kuczkowska;
  • Powiatowy konkurs Plastyczny „Lubię Smoki” – p. Beata Kuczkowska;
  • Gminny Konkurs „Jajko wielkanocne” – p. Ewelina Stachura, p. Eulalia Stachowiak;
  • Małopolski Konkurs Matematyczny – p. Renata Rodak;
  • Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Stypendiada” – p. Beata Kuczkowska;
  • Ogólnopolski Konkurs Polonistyczno – Czytelniczy oraz Ortograficzny „Stypendiada 2014” – p. Agnieszka Mikunda;
  • Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa „Olimpus”- sesja zimowa – p. Agnieszka Mikunda;
  • Powiatowy konkurs ortograficzny w Brzeszczach – p. Agnieszka Mikunda.

 

Zawody sportowe:

Nazwa zawodów

Zajęte miejsce

Opiekun

Gminne Mistrzostwa w mini piłce siatkowej.

 

 

I m. dziewczęta

I m. chłopcy

Magdalena Gałuszka

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w mini piłce siatkowej.

 

IV m. dziewczęta

IV m. chłopcy

Magdalena Gałuszka

Gminne Mistrzostwa w piłce nożnej halowej.

I m. dziewczęta

II m. chłopcy

Magdalena Gałuszka

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce nożnej halowej.

III m. dziewczęta

Magdalena Gałuszka

XVIII Memoriał im. Eugeniusza Szustera w piłce nożnej.

III m. dziewczęta

IV m. chłopcy

Magdalena Gałuszka