Czad i ogień. Obudź czujność

Czad i ogień. Obudź czujność Piątek, 15 grudnia 2017 W grudniu funkcjonariusz Komendy Powiatowej PSP w Oświęcimiu przeprowadził zajęcia edukacyjne, w trakcie których szczególna uwagę zwrócono na zagrożenia związane z tlenkiem węgla w ramach akcji „Czad i ogień. Obudź czujność”, propagowano bezpieczne zachowanie się w trakcie zimowych zabaw oraz zwracano uwagę na zagrożenia pożarowe. Zachęcano do udziału w konkursach kalendarzowych ogłoszonych przez Komendanta Głównego Państwowej Straży Pożarnej „I Ty możesz uratować komuś życie”.

Podsumowanie Roku Artura Grottgera

Podsumowanie Roku Artura Grottgera Środa, 13 grudnia 2017 13 grudnia w Domu Ludowym w Porębie Wielkiej odbyło się podsumowanie Roku Artura Grottgera. Nasi uczniowie zajęli w konkursie plastycznym I.miejsce (Matylda Kwadrans - kl. III b, Michał Makuch - IV a) oraz II. miejsce (Marcin Żyła kl. IVb). Laureatom gratulujemy!

Warsztaty plastyczne

Warsztaty plastyczne Wtorek, 12 grudnia 2017 We wtorek 12 grudnia odbyły się warsztaty plastyczne dla klas piątej i szóstej, na których uczennice wykonywały ozdoby świąteczne. Warsztaty prowadziły Panie Ewelina Stachura i Beata Kuczkowska.

Gminne obchody Święta Niepodległości

Gminne obchody Święta Niepodległości Piątek, 10 listopada 2017 10 listopada 2017 r. w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia w ramach gminnych obchodów 99 Rocznicy Odzyskania Niepodległości.

Gminny Konkurs Pieśni Patriotycznej - potrójny sukces trzecioklasistek!

Gminny Konkurs Pieśni Patriotycznej - potrójny sukces trzecioklasistek! Piątek, 10 listopada 2017 8.11. 2017 r. uczennice koła wokalnego wzięły udział w Gminnym Konkursie Pieśni Patriotycznej w Brzezince. Naszą szkołę reprezentowały dwie solistki oraz dwa zespoły (Nutki i Wiolinki).

Wizyta biskupa

Wizyta biskupa Piątek, 3 listopada 2017 3 listopada naszą szkołę odwiedził bp Piotr Greger - biskup pomocniczy diecezji bielsko-żywieckiej. Z tej okazji uczniowie kl. III A przygotowali krótkie przedstawienie powitalne, a wszyscy uczniowie szkoły zaśpiewali „Barkę”.

Pożegnanie Pani Halinki

Pożegnanie Pani Halinki Piątek, 27 października 2017 27 października 2017 r. pożegnaliśmy Panią Halinkę, która przez wiele lat jako pani woźna troszczyła się o naszą szkołę, a teraz odeszła na zasłużoną emeryturę.

Warsztaty w Castoramie

Warsztaty w Castoramie Wtorek, 24 października 2017 24 października 2017 r. uczniowie kl. III A uczestniczyli w warsztatach „Majsterkowo” organizowanych przez Castoramę. Dzieci miały możliwość stworzenia własnego wzoru na bawełnianej koszulce za pomocą specjalnych farb do tkanin.

Dzień Edukacji Narodowej

Dzień Edukacji Narodowej Piątek, 13 października 2017 13 października 2017 r. w naszej szkole odbyła się akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Samorząd Uczniowski zaprezentował ciekawe przedstawienie artystyczne oraz wręczył wszystkim pracownikom szkoły drobne upominki.

Podwójny sukces na zawodach w halowej piłce nożnej

Podwójny sukces na zawodach w halowej piłce nożnej Czwartek, 12 października 2017 W dniach 10, 11 oraz 12 października 2017 r. w hali sportowej Szkoły Podstawowej w Rajsku rozegrane zostały halowe mistrzostwa Gminy Oświęcim w halowej piłce nożnej dziewcząt oraz chłopców. Nasi uczniowie osiągnęli podwójny sukces! Dziewczęta zdobyły I MIEJSCE, a chłopcy MIEJSCE II. Gratulujemy!

archiwum wiadomości