III Powiatowy Konkurs Kolęd i Pastorałek

9 Stycznia w Młodzieżowej Piwnicy Artystycznej odbył się III Powiatowy Konkurs Kolęd i Pastorałek pod patronatem Starosty Oświęcimskiego Andrzeja Skrzypińskiego.

Naszą szkołę reprezentowały dwa zespoły - ŚWIĄTECZNA EKIPA w składzie: Aleksandra Krzemień, Weronika Janus, Zofia Erazmus, Oliwia Beran, Paweł Czekański, Miłosz Stańczyk i KOLĘDNICY Z WŁOSIENICY w składzie - Julia Milowska, Aleksandra Karweta, Rihanna Krawczyk, Martyna Stachura oraz soliści: Wiktoria Cichy, Milena Majkut, Lena Krzemień, Alicja Karweta, Wojciech Grubka, Klaudia Cichy. Wszyscy uczestnicy pięknie się zaprezentowali a nagrody wyśpiewali Wojtek – III miejsce w kategorii klas IV-VI i Klaudia wyróżnienie w kategorii klas VII-VIII. Wszystkim serdecznie gratulujemy!