Wiadomości

Wtorek, 23 czerwca 2026

Wyjazd do Energylandii

W środę 3 czerwca wybraliśmy się na wycieczkę do Energylandii. Podczas całego pobytu dopisywała nam świetna pogoda i dobre humory. Wspólnie spędzony czas, mnóstwo śmiechu oraz niezapomniane emocje sprawiły, że wyjazd będziemy wspominać jeszcze bardzo długo. Dziękujemy Radzie Rodziców za zorganizowanie i sfinansowanie fantastycznego wyjazdu z okazji Dnia Dziecka