Koło wokalne

Działalność i sukcesy (reprezentantów) KOŁA WOKALNEGO w roku szkolnym 2020/2021:

DZIAŁANIA I SUKCESY PATRIOTYCZNE (wrzesień - listopad 2020):

  1. Zorganizowanie Koncertu Pieśni Patriotycznych online
    https://youtu.be/iD3eJM617uQ
  2. Udział w VIII Ogólnopolskim Konkursie Pieśni Patriotycznej w Bytomiu pod patronatem Ministra Edukacji Narodowej - przejście do II etapu
    https://www.sp45bytom.pl/wydarzenie/wyniki-i-etapu-viii-ogolnopolskiego-konkursu-piesni-patriotycznej/
  3. Udział w XII Przeglądzie Pieśni Patriotycznej w Myślenicach - III miejsce
    https://fb.watch/4uK6jSg594/
  4. Udział w XXI Przeglądzie Pieśni Patriotycznej w Szczyrku - 2 laureatów + II miejsce w głosowaniu publiczności
    https://diecezja.bielsko.pl/dla-mlodych/laureaci-xxi-przegladu-piesni-patriotycznej-w-szczyrku-konkurs-online/
  5. Udział w V Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Niezłomnej i Niepodległej im. Henryka Rasiewicza „Kima” - II miejsce, III miejsce w eliminacjach wojewódzkich -> III miejsce, wyróżnienie w finale ogólnopolskim!
    https://piosenkaniezlomna.pl/edycja-2020
  6. Udział w 1. Konkursie Pieśni Patriotycznej on line pn. „Spragnieni wolności” w Przeciszowie - I miejsce, I miejsce, I miejsce, II miejsce, II miejsce, II miejsce, III miejsce
    http://www.gbprzeciszow.pl/2020/11/10/podsumowanie-1-konkursu-piesni-patriotycznej-on-line-pn-spragnieni-wolnosci-10-11-2020/
    https://youtu.be/s9iAAkzwkSQ
  7. Udział w konkursie Zaśpiewaj dla Niepodległej! w Oświęcimiu - 3 laureatów
    https://oswiecim.pl/zaspiewali-dla-niepodleglej-i-wygrali/35878/
  8. Udział w Konkursie Piosenki Patriotycznej, Żołnierskiej i Harcerskiej Online ZOŚKA w Bielsku - wyróżnienie
    https://youtu.be/i3OGYgkqvaM?t=890
  9. Udział w Ogólnopolskim Konkursie KAŻDY POLAK GRA I ŚPIEWA POLSCE 2020 w Krakowie - I miejsce, II miejsce, wyróżnienie
    https://youtu.be/Aq-xQDS9zME
    https://youtu.be/Fp96yaJMZfw
  10. Udział w IX Małopolskim Konkursie Pieśni i Poezji Patriotycznej w Krakowie - III miejsce
    https://youtu.be/ohcIwc7KWC4?t=1481
    https://www.xxvlo.pl/podsumowanie-ix-malopolskiego-konkursu-piesni-i-poezji-patriotycznej/
  11. Udział w Konkursie zaŚPIEWAJ i TY NIEPODLEGŁEJ III edycja #Rozśpiewana małoPOLSKA od Bałtyku aż do Śląska! - II miejsce + Nagroda Publicznośći + wyróżnienie Małopolskiego Kuratora Oświaty
    https://www.malopolska.uw.gov.pl/Docs/Laureaci%20Konkursu.pdf
    https://fb.watch/4uJCVsjKdX/
     

DZIAŁANIA I SUKCESY ŚWIĄTECZNE (listopad 2020 - styczeń 2021):

  1. Przygotowanie koncertu piosenek świątecznych i pastorałek (w formie zdalnej)
    https://youtu.be/ZJEGwzvFPUg
  2. Udział w 26 edycji Międzynarodowego Festiwalu Kolęd i Pastorałek im. ks. Kazimierza Szwarlika
  3. Udział w Konkursie Piosenki Świątecznej ONLINE w Żywcu - wyróżnienie
    https://mck.zywiec.pl/konkurs-piosenki-swiatecznej-wyniki,3561,akt.html
    https://youtu.be/LEr9RJsNlNs
  4. Udział w Konkursie Piosenki Piosenki Świątecznej w Libiążu - II miejsce, III miejsce
    https://lck.libiaz.pl/wyniki-konkursu-piosenki-swiatecznej/
  5. Udział w Gminnym Konkursie Kolęd i Pastorałek- I miejsce, II miejsce, II miejsce, III miejsce
    https://oksir.gminaoswiecim.pl/pl/2702/17874/wyniki-konkursu-koled-i-pastoralek.html
  6. Udział w I Powiatowym Konkursie Kolęd i Pastorałek - I miejsce, II miejsce, III miejsce
    https://mdkoswiecim.pl/index.php/2021/01/15/wyniki-i-powiatowego-konkursu-koled-i-pastoralek/
    https://youtu.be/xhfnJFv6020
  7. Udział w XIV Komorowickim Przeglądzie Kolęd i Pastorałek KOLĘDA 2021 - II miejsce
    https://mdk.bielsko.pl/tinymce/source/uploads/komorowice/protokol%20KOLEDA%202021.pdf
    https://fb.watch/4uIBzMk_Z-/
  8. Udział w XXVI Konkursie Kolęd i Pastorałek w Szczyrku 
  9. Udział w XXI Przeglądzie Kolęd i Pastorałek OD NIEBA DO NIEBA w Bielsku
  10. Udział w Internetowym Przeglądzie Kolędniczym MojaWieś.pl
  11. Udział w Festiwalu Kolęd i Pastorałek „XIX Bieszczadzkie Kolędowanie” - II miejsce
    http://goksolina.pl/2021/02/10/wyniki-festiwalu-koled-i-pastoralek-xix-bieszczadzkie-koledowanie/

 

 

DZIAŁANIA I SUKCESY WALENTYNKOWE (luty 2021):

  1. Udział w konkursie wokalnym Piosenki o Miłości w Gorlicach
  2. Udział w Walentynkowym Konkursie Pioseki on-line w Pcimiu
  3. Udział w XX Festiwalu Piosenki z Serduszkiem w Tułowicach - III miejsce, wyróżnienie
    http://​http://tok.tulowice.pl/204/laureaci-xx-festiwalu-piosenki-z-serduszkiem-2021.html
  4. Udział w konkursie Najpiękniejsza Piosenka o Miłości w Trzebini - I miejsce
    https://tck.trzebinia.pl/aktualnosci/2231-rozstrzygniecie-konkursu-najpiekniejsza-piosenka-o-milosci

Przykładowe występy walentynkowe starszych uczennic:

DZIAŁANIA I SUKCESY WIOSENNE (marzec - czerwiec 2021)

  1. Udział w V Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki „O Wolności” w Katowicach - przejście do finału (wrzesień 2021)

  2. Udział w Festiwalu „Chrzanowska Lokomotywa Artystyczna”

  3. Udział w Regionalnym Konkursie Piosenki Turystycznej w Knurowie 

  4. Udział w Regionalnym Konkursie Piosenki Pogodnej w Kłomnicach - nagroda
    http://www.gokklomnice.pl/aktualnosci/werdykt-regionalnego-konkursu-piosenki-pogodnej/

  5. Udział w Festiwalu Artystycznym  „Moja Pasja” w Żywcu - I miejsce
    https://mck.zywiec.pl/wyniki-festiwalu-artystycznego-moja-pasja-edycji-on-line-2021,3659,akt.html

  6. Udział w Małopolskim Festiwalu Pieśni Patriotycznej WOLNA POLSKA w Zatorze - 4 nominacje do przesłuchań finałowych, 3 laureatów całego konkursu: I miejsce, II miejsce, III miejsce!
    https://rokzator.pl/konkursy/1140-wolna-polska-znamy-uczestnik%C3%B3w-etapu-wojew%C3%B3dzkiego
    WYNIKI: https://rokzator.pl/relacje/1167-konferencji-podsumowuj%C4%85ca-projekt-edukacyjny-%E2%80%9Ehistoria-solidarno%C5%9Bci-w-ma%C5%82opolsce

  7. Udział w Powiatowym Konkursie Piosenki Dziecięcej w Oświęcimiu - czekamy na wyniki (wyniki końcem czerwca; koncert laureatów we wrześniu - na 65-lecie MDK w Oświęcimiu)

 


Zajęcia wokalne dla uczniów z kl. I-VI w roku szkolnym 2020/2021 będą odbywały się we wtorki w godz. 14:15-15:00 w sali nr 4. Pierwsze zajęcia 15 września 2020 r. Zapisy u pani Joanny Krupy do 14 września. Na pierwsze zajęcia należy przynieść podpisaną przez rodzica zgodę (zostanie przekazana przy zapisach).

------------------------------------------------

Działalność i sukcesy (reprezentantów) KOŁA WOKALNEGO w roku szkolnym 2019/2020:

PRZED EDUKACJĄ ZDALNĄ:

  1. Udział w II Małopolskim Konkursie „zaŚPIEWAJ i TY NIEPODLEGŁEJ!”: III miejsce (nagroda: wycieczka do Wieliczki dla 35 uczniów)
    https://www.facebook.com/spwlosienica/videos/1112114292329253/
    https://kuratorium.krakow.pl/wp-content/uploads/2019/10/lista-laureatow.pdf
  2. Udział w koncercie galowym konkursu „zaŚPIEWAJ I TY NIEPODLEGŁEJ!
    https://youtu.be/sP7wgvp8LMw?t=56
    https://krakow.tvp.pl/45232674/07112019-1830 (od 15:43)
    https://www.kopalnia.pl/kopalnia-wiedzy/patriotycznie-w-wielickiej-kopalni-ziqh
    https://dziennikpolski24.pl/wieliczka-zaspiewaj-i-ty-niepodleglej-w-solnych-podziemiach-galeria/ar/c1-14567913
    www.wieliczkacity.pl/dzialy/aktualnosci/patriotycznie-w-wielickiej-kopalni/
  3. Udział w XVII Małopolskim Przeglądzie Pieśni Patriotycznej: GRAND PRIX, laureat
    https://spwlosienica.gminaoswiecim.pl/pl/2796/16033/xvii-malopolski-przeglad-piesni-patriotycznej.html
    https://krakow.gosc.pl/doc/5989563.Krakow-Spiewali-patriotycznie
    https://ekai.pl/krakow-xvii-malopolski-przeglad-piesni-patriotycznej/
  4. Udział w Gminnym Konkursie Pieśni Patriotycznej: I miejsce, II miejsce, III miejsce
    https://oksir.gminaoswiecim.pl/pl/2702/15542/wyniki-konkursu-piesni-patriotycznej.html
  5. Występ w czasie szkolnej akademii z okazji 11 listopada
  6. Udział w koncercie charytatytywnym dla Frania Irzyka
    https://spwlosienica.gminaoswiecim.pl/pl/2796/16026/koncert-dla-frania.html
  7. Udział w XV Konkursie Kolęd Polskich i Pastorałek „Hej kolęda, kolęda”: I miejsce
    http://www.ock.org.pl/XV-Konkurs-Koled-Polskich-i-Pastoralek-Hej-koleda,-koleda-2020-5783.html
    https://spwlosienica.gminaoswiecim.pl/pl/2796/16025/konkurs-koled-w-ock.html
  8. Udział w XII Przeglądzie Kolęd i Pastorałek „Kolędować Małemu...”: I miejsce, I miejsce, III miejsce, 2 wyróżnienia
    https://www.rokzator.pl/relacje/532-xii-przegl%C4%85d-kol%C4%99d-i-pastora%C5%82ek-pierwsze-rozstrzygni%C4%99cia
    https://spwlosienica.gminaoswiecim.pl/pl/2796/16024/konkurs-koled-w-zatorze.html
  9. Koncert kolęd w Przedszkolu Samorządowym we Włosienicy
    https://pswlosienica.gminaoswiecim.pl/pl/2615/15984/poranek-koled.html
  10. Występ w czasie uroczystości środowiskowej - jasełek

ZDALNIE:

  1. Nagranie ekologicznego teledysku i udział w Festiwalu Piosenki Ekologicznej Gminy Oświęcim: nagroda (bon 200 zł)
    https://www.facebook.com/spwlosienica/videos/242723400127019/
    https://gminaoswiecim.pl/pl/1960/17080/festiwal-piosenki-ekologicznej.html
  2. Udział w Krakowskim Festwialu Piosenki Ekologicznej: 2 x I miejsce, II miejsce, III miejsce, 2 x wyróżnienie
    https://www.mdkgal.edu.pl/konkursy/wyniki-konkursow/
    https://youtu.be/RhJ8Yhf3lqc
    https://youtu.be/TlUYKYWAcoo
  3. Udział w Przeglądzie Piosenki Mojej Mamy
  4. Udział w powiatowym konkursie filmowym „Z koroną na głowie”: I miejsce, 4 x wyróżnienie,
    nagroda dla szkoły (bon 100 zł)
    https://www.facebook.com/spwlosienica/videos/264852928072568/
    http://www.mowp.pl/aktualnosci/item/444-wyniki-konkursu-filmowo-plastycznego-pn-z-korona-na-glowie.html

 

 

WSZYSTKIE OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW Z KOŁA WOKALNEGO Z POPRZEDNICH LAT (2015-2021):

2020/2021 (I półrocze)

Ogólnopolski Konkurs KAŻDY POLAK GRA I ŚPIEWA POLSCE 2020 w Krakowie

I miejsce - Martyna Stachura i Wojciech Grubka

II miejsce -Zespół na Piątkę! w składzie: Martyna Stachura, Jakub Gaweł, Patrycja Witek, Aleksandra Karweta i Rihanna Krawczyk

Wyróżnienie - Wojciech Grubka

V Ogólnopolski Festiwal Piosenki Niezłomnej i Niepodległej im. Henryka Rasiewicza Kima – eliminacje wojewódzkie

II miejsce – Klaudia Cichy
III miejsce – Wojciech Grubka

V Ogólnopolski Festiwal Piosenki Niezłomnej i Niepodległej im. Henryka Rasiewicza Kima - FINAŁ

III miejsce – Klaudia Cichy
wyróżnienie – Wojciech Grubka

IX Małopolski Konkurs Pieśni i Poezji Patriotycznej w Krakowie pod patronatem Małopolskiego Kuratora Oświaty

III miejsce – Klaudia Cichy
nagroda specjalna (warsztaty wokalne) – Monika Stachura, Klaudia Cichy

zaŚPIEWAJ i TY NIEPODLEGŁEJ III edycja #Rozśpiewana małoPOLSKA od Bałtyku aż do Śląska! pod patronatem Małopolskiego Kuratora Oświaty

II miejsce, Nagroda Publiczności, nagroda specjalna Kuratora Oświaty, nagroda specjalna Wojewody Małopolski (nagranie płyty) – Wojciech Grubka

VIII Ogólnopolski Konkurs Pieśni Patriotycznej w Bytomiu pod patronatem Ministra Edukacji Narodowej

Przejście do II etapu – Klaudia Cichy

 XII Przegląd Pieśni Patriotycznej w Myślenicach

III miejsce – Aleksandra Karweta

XXI Przegląd Pieśni Patriotycznej w Szczyrku

Laureat – Klaudia Cichy; duet Martyna Stachura i Wojciech Grubka
Nagroda publiczności – duet Martyna Stachura i Wojciech Grubka

1. Konkurs Pieśni Patriotycznej on line pn. Spragnieni wolności w Przeciszowie

   Kategoria 1-3 (solista)

I miejsce – Antonina Zalińska

II miejsce – Aleksandra Karweta

III miejsce – Julia Milowska

   Kategoria 1-3 (duet)

I miejsce – Wojciech Grubka i Martyna Stachura

II miejsce – Patrycja Witek i Adrianna Olszewska

   Kategoria 4-6 (solista)

I miejsce – Klaudia Cichy

II miejsce – Monika Stachura

Konkurs Zaśpiewaj dla Niepodległej! w Oświęcimiu

Nagrody – Klaudia Cichy, Jakub Gaweł, Wojciech Grubka

Konkurs Piosenki Patriotycznej, Żołnierskiej i Harcerskiej Online ZOŚKA w Bielsku

Wyróżnienie – duet Martyna Stachura i Wojciech Grubka

XVI Przegląd Twórczości Patriotyczniej Młodzieży Województwa Małopolskiego (konkurs filmowy)

III miejsce – Aleksandra Karweta

Konkurs Piosenki Świątecznej ONLINE w Żywcu

Wyróżnienie – duet Aleksandra Karweta i Julia Milowska

Konkurs Piosenki Piosenki Świątecznej w Libiążu

II miejsce: duet Martyna i Monika Stachura;

III miejsce: Martyna Stachura

Gminny Konkurs Kolęd i Pastorałek

I miejsce - duet Rihanna Krawczyk i Julia Milowska

II miejsce - duet Stefania i Antonina Zalińskie

II miejsce - duet Monika Stachura z siostrą

III miejsce - Jakub Gaweł

I Powiatowy Konkurs Kolęd i Pastorałek

I miejsce - Patrycja Witek

II miejsce - Klaudia Cichy

III miejsce - Aleksandra Karweta

 XIV Komorowicki Przegląd Kolęd i Pastorałek KOLĘDA 2021

II miejsce - Patrycja Witek

Festiwal Kolęd i Pastorałek XIX Bieszczadzkie  

   Kolędowanie

II miejsce - KLASA II

2019/2020

Gminy Konkurs Pieśni Patriotycznej w Brzezince

I miejsce – Pierwszaki z Asi Paki (Rihanna Krawczyk, Martyna Stachura, Jakub Gaweł, Aleksandra Karweta, Julia Milowska) 
II miejsce – Klaudia Cichy 
III miejsce – Monika Stachura 

Festiwal Piosenki Ekologicznej Gminy Oświęcim (edukacja zdalna)

Nagroda – koło wokalne (Rihanna Krawczyk, Martyna Stachura, Jakub Gaweł, Aleksandra Karweta, Julia Milowska, Wojciech Grubka, Maja Stokłosa, Monika Stachura, Klaudia Cichy)

Powiatowy konkurs filmowy Z koroną na głowie (edukacja zdalna) 

I miejsce – Aleksandra Karweta

wyróżnienia – Maksymilian Grubka; Martyna Stachura; Klaudia Cichy; Monika Stachura

XVII Małopolski Przegląd Pieśni Patriotycznej pod patronatem prezydenta RP i metropolity krakowskiego

GRAND PRIX – Klaudia Cichy

laureat – Monika Stachura

Małopolski Konkurs zaŚPIEWAJ i TY NIEPODLEGŁEJ! pod patronatem Małopolskiego Kuratorium Oświaty w Krakowie 

III miejsce – Pierwszaki z Asi Paki (Rihanna Krawczyk, Martyna Stachura, Jakub Gaweł, Aleksandra Karweta, Julia Milowska, Wojciech Grubka)

Krakowski Festiwal Piosenki Ekologicznej (edukacja zdalna) 

I miejsce - Maja Stokłosa; Wojciech Grubka
II miejsce - Jakub Gaweł
III miejsce - Martyna Stachura
wyróżnienia - Aleksandra Karweta; Rihanna Krawczyk

Przegląd Kolęd i Pastorałek Kolędować Małemu w Zatorze 

I miejsce - Wojciech Grubka; Pierwszaki z Asi Paki (Aleksandra Karweta, Martyna Stachura, Julia Milowska, Jakub Gaweł, Wojciech Grubka)
III miejsce - Klaudia Cichy wyróżnienie - Martyna Stachura; Monika Stachura

XV Konkurs Kolęd Polskich i  Pastorałek Hej kolęda, kolęda w Oświęcimiu

I miejsce - Pierwszaki z Asi Paki (Aleksandra Karweta, Martyna Stachura, Julia Milowska, Jakub Gaweł, Wojciech Grubka, Rihanna Krawczyk)

2018/2019

Małopolski Konkurs Pieśni i Poezji Patriotycznej w Krakowie

I miejsce – Klaudia Cichy

Małopolski Konkurs Piosenki i Poezji Patriotycznej To jest moja Matka, ta Ojczyzna w Wadowicach

II miejsce – Klaudia Cichy

wyróżnienia - Monika Stachura, Maja Stokłosa

Gminny Konkurs Pieśni Patriotycznej w Brzezince

I miejsce – Klaudia Cichy

II miejsce – zespół Półnutki (Milena Kwadrans, Gabriela Szpindor, Maja Stokłosa)

III miejsce – Maja Stokłosa

III miejsce – Jakub Klimczyk

Ogólnopolski Internetowy Konkurs Piosenki Patriotycznej Kto ty jesteś?

I miejsce - koło wokalne (Weronika Adamczyk, Paulina Balon, Paulina Bryła, Klaudia Cichy, Lena Kuglin, Matylda Kwadrans, Milena Kwadrans, Wiktoria Sanak, Amelia Stachura, Monika Stachura, Wiktoria Steczko, Maja Stokłosa, Magdalena Surowiec, Gabriela Szpindor)

II miejsce – Klaudia Cichy

Małopolski Konkurs zaŚPIEWAJ i TY NIEPODLEGŁEJ! (zgłoszenie demo)

dojście do II etapu (najlepsza 12) - Klaudia Cichy

Przegląd Kolęd i Pastorałek Kolędować Małemu w Zatorze

II miejsce - Jakub Klimczyk

III miejsce - duet Maja Stokłosa i Monika Stachura

wyróżnienia - tercet Reniferki (Wiktoria Kędzierska, Adrianna Olszewska, Antonina Zalińska), Klaudia Cichy, Monika Stachura, zespół Nutki (Paulina Balon, Paulina Bryła, Klaudia Cichy, Milena Kwadrans, Amelia Stachura, Maja Stokłosa)

XIV Konkurs Kolęd Polskich i Pastorałek Hej kolęda, kolęda w Oświęcimiu

wyróżnienie - Klaudia Cichy

Miejsko-gminny konkurs Gram i Śpiewam dla Mamy i Taty w Monowicach

I miejsce – Monika Stachura
wyróżnienie - Klaudia Cichy

Małopolski Festiwal Pieśni Patriotycznej Wolna Polska w Zatorze

II miejsce – Monika Stachura
III miejsce – Klaudia Cichy

Festiwal Piosenki Muza w Zatorze

II miejsce – Klaudia Cichy
wyróżnienie - Monika Stachura

Gminny Konkurs Piosenki Nutka 2019 w Brzezince

Grand Prix - Klaudia Cichy
I miejsce - zespół Nutki (Paulina Balon, Paulina Bryła, Oliwia Lelito, Wiktoria Sanak, Amelia Stachura)
II miejsce - Monika Stachura
III miejsce - duet Adrianna Olszewska i Wiktoria Kędzierska

2017/2018

III Gminny Konkurs Pieśni Patriotycznej w Brzezince

I miejsce – Klaudia Cichy
II miejsce – zespół Nutki
III miejsce – zespół Wiolinki

XXI Przegląd Piosenki Dziecięcej Nutka 2018 w Brzezince

II miejsce – zespół Wiolinki
III miejsce – Klaudia Cichy

Miejsko-Gminny Konkurs Gram i Śpiewam dla Mamy i Taty w Monowicach

I miejsce – Monika Stachura
Wyróżnienie – Klaudia Cichy
Wyróżnienie – zespół Nutki
Wyróżnienie – zespół Wiolinki

XXXI Małopolski Festiwal Form Muzycznych i Tanecznych Talenty Małopolski 2018 – eliminacje powiatowe w Oświęcimiu

Wyróżnienie – Monika Stachura

XIII Konkurs Kolęd Polskich i Pastorałek Hej, kolęda, kolęda w Oświęcimiu

III miejsce – Klaudia Cichy

X Przegląd Kolęd i Pastorałek Kolędować Małemu w Zatorze

III miejsce – Klaudia Cichy
Wyróżnienie – Monika Stachura
Wyróżnienie – zespół Nutki (koło wokalne)

Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej Muza w Zatorze

I miejsce – Monika Stachura
III miejsce – Klaudia Cichy

2016/2017

XXI Gminny Przegląd Piosenek Dziecięcych Nutka 2017 w Brzezince

I miejsce - Monika Stachura z chórkiem w składzie: Klaudia Cichy, Amelia Stachura, Wiktoria Steczko, Lena Kuglin, Milena Kwadrans

Miejsko-Gminny Konkurs Gram i Śpiewam dla Mamy i Taty w Monowicach

Wyróżnienie - zespół w składzie: Monika Stachura, Klaudia Cichy, Amelia Stachura, Wiktoria Steczko, Lena Kuglin, Milena Kwadrans

2015/2016

Miejsko-Gminny Konkurs Piosenki Idzie żołnierz borem, lasem w Ośięcimiu

II miejsce - Monika Stachura

Gminny Przegląd Piosenki Dziecięcej Nutka 2016 w Brzezince

Wyróżnienie - Monika Stachura

INNE (przykładowe występy):

 

https://www.facebook.com/spwlosienica/videos/1516696275099481/

 

https://www.facebook.com/spwlosienica/videos/440544843142181/

 

https://www.facebook.com/watch/?v=222988728595202

 

https://www.facebook.com/watch/?v=690700281375826

 

https://www.facebook.com/watch/?v=1112114292329253

 

https://www.facebook.com/watch/?v=264852928072568

 

https://www.facebook.com/DziejeSieFO/videos/398300364345063/

 

https://www.facebook.com/oksirgminaoswiecim/videos/807592499413643/