Rok szkolny 2014/2015

Konkursy szkolne:

·       Halloween - konkurs na najciekawszy projekt dyni – p. Małgorzata Noworyta

 

Konkursy pozaszkolne:

·       Olimpiada Wiedzy Archimedes Plus-Lingua Plus XXIV edycja;

·       Ogólnopolska olimpiada przedmiotowa Pionier 2014;

·       Olimpiada wiedzy Olimpusek.

 

Konkursy szkolne:

Nazwa konkursu

Opiekunowie

Laureaci

Konkurs Czystości SRU

Joanna Krzemień,

Kl. I a

Konkurs recytatorski „Chwile z poezją” dla klas I-III

Ewa Fronczyk

Eulalia Stachowiak

Maciej Stachura, Łukasz Karpeta

Marcin Żyła, Anna Węgrzyn

Jakub Klimczyk, Elżbieta Ferenc 

Anna Wierzbicka, Katarzyna Bielak

Konkurs plastyczny „Pierwsza pomoc”

Halina Guzdek

Ewa Fronczyk

Jan Gałgan, Jakub Gołda, Julian Jarosz, Łukasz Karpeta, Milena Kwadrans, Michał Makuch, Szymon Nowak, Bartosz Oczkowski, Zuzanna Płachta, Maciej Stachura, Tymoteusz Stachura, Paulina Tobiczyk, Karol Witek, Marcin Żyła, Magdalena Gworek, Wiktoria Wojnowski, Julia Kowalczyk 

„Zakładka do książki”

Małgorzata Dutka

I miejsce - Michał Makuch, Maciej Stachura

I miejsce - Milena  Kwadrans, Wiktoria Wojnowski

III miejsce - Anna Węgrzyn, Szymon Nowak 

Szkolne Dyktando Ortograficzne ,,O pióro dyrektora szkoły”

 

Szkolny Konkurs Kaligraficzny

Agnieszka Mikunda

 

 

Agnieszka Mikunda

Paulina Nowak

 

 

Paulina Nowak

Tydzień Profilaktyki:

„Ruch na świeżym powietrzu”

„Wybierz witaminy” zamiast nikotyny”

„Dziękuję, nie biorę”

„STOP narkotykom”

Beata Kuczkowska

Uczniowie klas I i II

Uczniowie klasy III

 

Uczniowie klas IV-VI                                               

Drużynowy Konkurs Matematyczny „ Mistrzowie zadań”

Renata Rodak

uczniowie kl. V i kl. VI (liczba osób 47) wyróżnieni w kl. V: Maciej Michałek, Kuba Niemiec i Łukasz Gaweł,

wyróżnieni w kl. VI: Kacper Kwadrans, Patryk Stachura i Michał Seremak

 

Konkursy pozaszkolne:

Nazwa konkursu

Opiekunowie

Laureaci

Konkurs międzyszkolny „Jeden z dziesięciu” kl. II- III

Małgorzata Kożuch

Eulalia Stachowiak

Jakub Klimczyk, Paweł Sroka

 

Konkurs matematyczny „Kangurek”: Żaczek II kl. Maluch kl.III

Małgorzata Kożuch

Eulalia Stachowiak

-----------

Udział w gminnym konkursie czytelniczym „Brzechwa dzieciom - dzieci Brzechwie”. Kl. III

Małgorzata Dutka

Julita Gliszczyńska, Jakub Żmuda, Amelia Balon 

Ogólnopolskie Dyktando (nie tylko) dla Mistrzów – klasy III‑VI

Agnieszka Mikunda, Ewelina Stachura

Julita Gliszczyńska – nagroda, Paulina Nowak – wyróżnienie

Międzypowiatowy Konkurs Pięknego Czytania „Złote Usta”

Małgorzata Dutka

Bartłomiej Puskarczyk -wyróżnienie

Olimpiada Wiedzy Archimedes.Plus.Polonica.Plus

Agnieszka Mikunda

Joanna Pokrzyk – Laureat IV stopnia

 Maciej Michałek – Laureat V stopnia

Olimpiada Wiedzy Archimedes.Plus.Lingua.Plus

Małgorzata Noworyta

Katarzyna Bielak - Laureat IV stopnia,

Julita Gliszczyńska - Laureat III stopnia

„Lubię smoki”

Beata Kuczkowska

Zuzanna Tobiczyk - wystawa pokonkursowa

„Moja wymarzona gmina”

Beata Kuczkowska

II miejsce - Izabela Czaja

Małopolski Konkurs Matematyczny

Renata Rodak

 (Udział wzięło 3 uczniów)

Sonia Wiecheć - najlepszy wynik w szkole

22 edycji konkursu „Olimpiada Wiedzy Archimedes.Plus – Matematyka.Plus.”

Renata Rodak

(Udział wzięło 22 uczniów)

Sonia Wiecheć – Laureat I stopnia z wyróżnieniem;

Maciej Michałek - Laureat II stopnia;

Bianka Strumińska, Huber Hajder, Kacper Kwadrans  – Laureat III stopnia;

Bartłomiej Puskarczyk, Michał Krzemień - Laureata V stopnia

Ogólnopolski Konkurs Matematyczny PANGEA

Renata Rodak

(Udział wzięło 11 uczniów)

Najlepszy wynik w szkole uzyskali:

Kacper Kwadrans,

Kacper Wałęga,

Bianka Strumińska

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny KANGUR 2015r

Renata Rodak

(Udział wzięło 28 uczniów)

w kategorii ŻACZEK: Mikołaj Obstarczyk

w kategorii MALUCH: Bianka Strumińska

w kategorii BENIAMIN:  Kacper Kwadrans

23 edycji konkursu „Olimpiada Wiedzy Archimedes.Plus – Matematyka.Plus.”

Renata Rodak

(Udział wzięło 24 uczniów)

Anna Ferenc i Krzysztof Gaweł –tytuł Laureata I stopnia

Monika Chowaniec, Sonia Wiecheć, Maciej Michałek – tytuł Laureata II stopnia

Bianka Strumińska, Szymon Kózka - tytuł  Laureata III stopnia

Michał Krzemień, Martyna Dębowska, Patrycja Ludwin - tytuł Laureata V stopnia

 

Zawody sportowe:

 

·       Zawody Gminne w Piłce Nożnej Halowej – I miejsce dziewcząt, I miejsce chłopców;

·       Zawody Gminne w Mini Piłce Ręcznej – IV miejsce dziewcząt;

·       Zawody Gminne w Piłce Siatkowej – I miejsce dziewcząt;

·       Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Halowej Piłce Nożnej - III miejsce dziewcząt, V       miejsce chłopców;

·       Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Piłce Siatkowej Dziewcząt – V miejsce;

·       II miejsce w rozgrywkach ligowych dziewcząt w piłce siatkowej szkół podstawowych    organizowanych pod patronem Przewodniczącego Rady Gminy Oświęcim;