Rok szkolny 2015/2016

Konkursy szkolne:

Nazwa konkursu

Opiekunowie

Laureaci

Konkurs Chwile z poezją klas I - III

E. Stachowiak, E. Fronczyk

Monika Stachura

Jacek Płonka

Piotr Wróbel

Amelia Majkowska

Maciej Stachura

Milena Kwadrans

Marcin Żyła

Wiktoria Wojnowski

Elżbieta Ferenc

Krzysztof Gałgan

Szkolne Dyktando Ortograficzne

O pióro dyrektora szkoły

A. Mikunda

Michał Krzemień

Udział w V Ogólnopolskim Konkursie Ratujemy i Uczymy Ratować

E. Stachura

 

 

Konkursy pozaszkolne:

Nazwa konkursu

Opiekunowie

Laureaci

Olimpiada Wiedzy Archimedes.Plus Polonica.Plus - edycja 14

 

A. Mikunda

Julita Gliszczyńska – laureatka I stopnia

Olimpiada Wiedzy Archimedes.Plus Polonica.Plus – edycja 15

 

A. Mikunda

Julita Gliszczyńska – laureatka II stopnia

Zuzanna Juraszek – laureatka V stopnia

Ogólnopolskie Dyktando Ortograficzne

A. Mikunda

E. Stachura

Paweł Sroka – klasa III – V miejsce w kraju

 

Ogólnopolskie Dyktando (nie tylko) dla mistrzów

A. Mikunda

E. Stachura

Paweł Sroka – kl.III – V miejsce w kraju

Małopolskie Dyktando Niepodległościowe Po polsku o historii

A. Mikunda

------

Małopolski Konkurs Humanistyczny

A. Mikunda

------

Kangur Matematyczny 2016

R. Rodak,

E. Stachura

Krzysztof Gałgan - wyróżnienie

24 edycja konkursu Olimpiada Wiedzy Archimedes.Plus – Matematyka.Plus

R. Rodak

Mateusz Kędzierski – laureat II stopnia,

Kacper Wałęga Nikodem Stuła i Jakub Żmuda – laureat III stopnia,

IV stopnia - Michał Krzemień, Maciej Michałek, Radosław Węgrzyn, Amelia Balon i Zuzanna Juraszek

V stopnia - Martyna Grubka, Katarzyna Bielak i Julita Gliszczyńska

25 edycja konkursu Olimpiada Wiedzy Archimedes.Plus – Matematyka.Plus.

R.Rodak

Laureaci:

I stopnia  - Maciej Michałek,

II stopnia -  Mateusz Kędzierski, Bianka Strumińska,

III stopnia - Kacper Wałęga, Łukasz Pacyna, Nikodem Stuła i Amelia Balon,

IV stopnia - Michał Krzemień, Katarzyna Bielak, V stopnia - Agata Stachura i Joanna Pokrzyk

 

Małopolski Konkurs Matematyczny

R. Rodak,

E. Stachura

Michał Krzemień i Maciej Michałek –  udział na szczeblu rejonowym

Konkurs Matematyczny Pangea 2016r.

R. Rodak

----------

Krakowska Matematyka

R. Rodak

----------

XV Powiatowy Konkurs Plastyczny Tradycje świąteczne i noworoczne. Hej kolęda, kolęda!

J. Rolewska

Wiktoria Sanak - wyróżnienie

Gminny konkurs Anioł Bożonarodzeniowy 2015

J. Rolewska

-----------

Gminny konkurs plastyczny Zajączek wielkanocny 2016

J. Rolewska

Wiktoria Sanak - wyróżnienie

Miejsko-gminny konkurs piosenki Idzie żołnierz borem, lasem

J. Rolewska

 

B. Kuczkowska

Monika Stachura – II miejsce

 

Wyróżnienie - Zespół Kropelki

Gminny Przegląd Piosenki Dziecięcej Nutka 2016

J. Rolewska

Monika Stachura - wyróżnienie

Olimpiada Wiedzy Archimedes.Plus – Lingua.Plus. Edycja 17

M. Noworyta

Laureaci:

I stopnia: Julia Gliszczyńska. Mateusz Kędzierski

II stopnia: Mikołaj Obstarczyk,

III stopnia: Nikola Borowczyk, Dominik Grubka,

IV stopnia: Jakub Klimczyk, Nikodem Stuła

V stopnia: Miłosz Kowalski, Zuzanna Juraszek

Katarzyna Bielak

 

Zawody sportowe:

  • Gminne zawody w mini piłce nożnej dziewcząt i chłopców w Rajsku - I miejsce dziewczynki, IV chłopcy;
  • Gminne zawody w mini piłce ręcznej dziewcząt i chłopców w Rajsku - III miejsce dziewczynki, V chłopcy;
  • Gminne zawody w mini piłce siatkowej dziewcząt w SP Włosienica - III miejsce dziewczynki;
  • Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce nożnej halowej – II miejsce dziewczynki;
  • Memoriał Eugeniusza Szustera - V miejsce dziewczynki, V chłopcy.