Rekrutacja dzieci do klasy pierwszej na rok szkolny 2024/2025

Rekrutacja dzieci do klasy pierwszej na rok szkolny 2024/2025 Czwartek, 22 lutego 2024 Szanowni Państwo, wszystkie potrzebne dokumenty przy rekrutacji do klasy I na rok szkolny 2024/2025 znajdują się w zakładce - Rekrutacja do szkoły 2024/2025.

Wizyta w bibliotece

Wizyta w bibliotece Czwartek, 22 lutego 2024 31 stycznia klasa I a oraz 9 lutego klasa I b miała okazję uczestniczyć w warsztatach zorganizowanych przez panią Martę Zając z Gminnej Biblioteki Publicznej we Włosienicy. Celem wizyty było propagowanie czytelnictwa oraz bliższe poznanie biblioteki.

Walentynki

Walentynki Niedziela, 18 lutego 2024 Walentynki to dzień miłości i przyjaźni. Dla uczniów naszej szkoły ten dzień stał się okazją do wspólnej zabawy i pokazania jak dobrze i wesoło jest nam razem. Od wtorku skrzynka na kartki walentynkowe systematycznie się zapełniała. Dzisiaj do szkoły uczniowie przybyli ubrani na czerwono i gotowymi do zabawy. Najpierw kartki walentynkowe, które wypełniły skrzynkę po brzegi, trafiły do adresatów.

Zabawa karnawałowa

Zabawa karnawałowa Niedziela, 18 lutego 2024 We czwartek przed feriami w klasach młodszych naszej szkoły odbyła się zabawa karnawałowa. Uczniowie pięknie przebrani, bawili się w rytm muzyki, a w wolnych chwilach delektowali się pysznymi słodkościami przygotowanymi przez rodziców. Dziękujemy!

Wizyta klasy czwartej w kręgielni Hula Kula

Wizyta klasy czwartej w kręgielni Hula Kula Niedziela, 18 lutego 2024 We czwartek 8 lutego klasa czwarta dzięki Klasowej Radzie Rodziców udała się do kręgielni Hula Kula. Zabawy było co nie miara.

Spotkanie z przedstawicielami Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu

Spotkanie z przedstawicielami Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu Niedziela, 18 lutego 2024 W dniu 6 lutego w naszej szkole zostało zorganizowane spotkanie z przedstawicielami Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu. Pani Magdalena Głuch i Katarzyna Filipowicz przeprowadziły zajęcia profilaktyczne z zakresu bezpieczeństwa w sieci. Uczniowie klasy IV, VI i VII z dużym zainteresowaniem uczestniczyli w tym spotkaniu.

Żywa lekcja muzyki

Żywa lekcja muzyki Środa, 7 lutego 2024 W poniedziałek 5 lutego uczniowie naszej szkoły wzięli udział w żywej lekcji muzyki, której tematem były instrumenty strunowe szarpane. Uczniowie mogli poznać różne instrumenty, posłuchać ich brzmienia i czynnie uczestniczyć w zajęciach. Bardzo dziękujemy zespołowi Avocado.

Jasełka

Jasełka Niedziela, 28 stycznia 2024 Święta Bożego Narodzenia to czas, z którym wiąże się wiele pięknych zwyczajów. Jednym z nich są jasełka, które odbyły się w naszej szkole 27 stycznia 2024r. Licznie zgromadzona w sali gimnastycznej publiczność po raz kolejny mogła przeżyć historię narodzin małego dzieciątka, którego przyjście na świat zmieniło dzieje ludzkości.

Jasełka

Jasełka Środa, 24 stycznia 2024

IV Powiatowy Konkurs Kolęd i Pastorałek

IV Powiatowy Konkurs Kolęd i Pastorałek Środa, 24 stycznia 2024 We wtorek 16 stycznia w Piwnicy Artystycznej Młodzieżowego Domu Kultury w Oświęcimiu nasi uczniowie wzięli udział w IV Powiatowym Konkursie Kolęd i Pastorałek. Celem konkursu było między innymi wspieranie wychowania muzycznego dzieci i młodzieży poprzez formy aktywności artystycznej oraz promocja młodych talentów.

archiwum wiadomości