Rok szkolny 2016/2017

  1. Konkursy szkolne:

Nazwa konkursu

Opiekunowie

Laureaci

Konkurs Chwile z poezją klas I - III

E. Fronczyk

B. Kuczkowska

Wyróżnienia:

Klaudia Cichy, Monika Stachura, Matylda Kwadrans, Alan Wacławek, Piotr Wróbel, Milena Kwadrans, Maciej Stachura, Wiktoria Wojnowski, Anna Węgrzyn

 

Szkolne Dyktando Ortograficzne

O pióro dyrektora szkoły

A.Mikunda

Joanna Pokrzyk

Szkolny Konkurs Szalonych Fryzur

J. Krzemień

2 laureatów z każdej klasy

 

Międzyklasowy Konkurs Czystości

J. Krzemień

Klasa IIb

Konkurs wiedzy z wykorzystaniem kodów QR

J. Rolewska

I miejsce: Agata Stachura kl. VI.

II miejsce: Paweł Sroka kl. IV.

III miejsce: Anna Bieniecka kl. VI.

Laurka dla biblioteki

M. Dutka

I miejsce: Michał Makuch kl. III a, Maciej Stachura kl. III a, Klaudia Cichy kl. II a.

II miejsce: Kacper Bernaś kl. II a, Piotr Kasperek kl. II b.

III miejsce: Dawid Szczęśniak l;. II a, Karol Witek kl. III a.

Wyróżnienia: Magdalena Gworek k. III b, Paulina Balon kl. II a, Marcin Żyła kl. III b.

Zabierz książkę na ferie

M. Dutka

I miejsce: Fabian Balin kl. II a, Dawid Szczęśniak kl. II a, Michał Makuch kl. III a.

Konkurs z okazji Dnia Języka Polskiego

M. Dutka

I miejsce: Maciej Stachura kl. III a.

II miejsce: Anna Wierzbicka kl. V.

Karolina Kajdas kl. VI.

 

  1. Konkursy pozaszkolne:

Nazwa konkursu

Opiekunowie

Laureaci

Olimpiada Wiedzy Archimedes.Plus Polonica.Plus - edycja 16.

 

A. Mikunda

Julita Gliszczyńska - laureatka V st.

Jakub Klimczyk - laureat V st.

Olimpiada Wiedzy Archimedes.Plus Polonica.Plus – edycja 17.

 

A. Mikunda

Julita Gliszczyńska - laureatka II st.

Małopolskie Dyktando Ortograficzne Po polsku o historii

A. Mikunda

-

Ogólnopolskie Dyktando Ortograficzne

A. Mikunda

B.Kuczkowska

 

Paweł Sroka - wyróżnienie (11 m-ce w kraju)

Ogólnopolskie Dyktando (nie tylko) dla mistrzów

A.Mikunda

B.Kuczkowska

Paweł Sroka - wyróżnienie (12 m-ce w kraju)

Cambridge English International Exams. Movers

E. Stachowiak

Amelia Balon, Mateusz Kędzierski

Cambridge English International Exams. Starters

E. Stachowiak

Miłosz Kowalski, Mikołaj Obstarczyk, Nikola Borowczyk

Ogólnopolski Konkurs z Języka Angielskiego dla kl.I-III Olimpusek

E. Stachowiak

Alan Wacławek - wyróżnienie, I miejsce w szkole.

Ogólnopolski Konkurs z Języka Angielskiego dla kl. IV - VI Olimpus

E. Stachowiak

Julita Gliszczyńska - wyróżnienie, I miejsce w szkole.

Powiatowy Konkurs Uwalniamy nasze środowisko od zużytych bakterii

H. Guzdek

II miejsce - nasza placówka

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny Kangur  2017

R. Rodak,

 

wyróżnienie Mateusz Kędzierski,

Mikołaj Obstarczyk

26 edycja konkursu Olimpiada Wiedzy Archimedes.Plus – Matematyka.Plus

R. Rodak B.Kuczkowska

Laureatka III stopnia - Bianka Strumińska, Laureatka IV stopnia - Agata Stachura,

Laureat IV stopnia - Mateusz Kędzierski

27 edycja konkursu Olimpiada Wiedzy Archimedes.Plus – Matematyka.Plus.

R.Rodak

Laureat I stopnia z wyróżnieniem Paweł Sroka,

Laureat I stopnia Mikołaj Obstarczyk,

Laureat II stopnia Jakub Klimczyk, 

Laureatka III stopnia Nikola Borowczyk, Laureat III stopnia Krzysztof Gałgan, Laureatka IV stopnia Joanna Pokrzyk i Bianka Strumińska,

Laureat V stopnia Łukasz Pacyna, Agata Stachura, Mateusz Kędzierski

 

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny Pangea 2017r.

R. Rodak

Finalistka konkursu Nikola Borowczyk

Gminny Konkurs Matematyczny dla Szkół Podstawowych pod patronatem Wójta Gminy Oświęcim

Renata Rodak

II miejsce (Joanna Pokrzyk, Agata Stachura, Bianka Strumińska uczennice)

Ogólnopolski Konkurs Matematyczno –Plastyczny „Matematyka – Lubię to!”  dla klas I-III oraz IV - VI

Renata Rodak

Beata Kuczkowska

 udział

Gminny Konkurs Plastyczny Kurczaczek Wielkanocny

 

J. Rolewska

E. Fronczyk

III miejsce - Paulina Balon,

wyróżnienie - Michał Makuch

XXI Gminny Przegląd Piosenek Dziecięcych Nutka 2017

J. Rolewska

I miejsce - Monika Stachura z chórkiem w składzie: Klaudia Cichy, Amelia Stachura, Wiktoria Steczko, Lena Kuglin, Milena Kwadrans

Miejsko-Gminny Konkurs Gram i Śpiewam dla Mamy i Taty

 

J. Rolewska

Wyróżnienie - zespół w składzie: Monika Stachura, Klaudia Cichy, Amelia Stachura, Wiktoria Steczko, Lena Kuglin, Milena Kwadrans; solistki: Monika Stachura, Klaudia Cichy