Rok szkolny 2018/2019

Konkursy szkolne:

 Nazwa konkursu

 Opiekunowie

 Laureaci

Wiosenny Konkurs Poezji

dla klas I - II

Ewa Fronczyk,

Małgorzata Kożuch, Ewelina Stachura,

Wyróżnienia: kl. I ,,a’’: Mikołaj Szczerbowski, Mikołaj Kuglin, Magdalena Wróbel, Hanna Hurnik, Kamil Michałek, Antonina Zalińska, Paweł Migdał, Oliwia Grubka, Kamil Bryła, Wojciech Świś, kl. I ,,b’’: Adrianna Olszewska, Błażej Jałowiecki, kl.II: Rafał Bieniecki, Szymon Bieniecki, Aleksandra Brosz, Emilia Kowalczyk, Szymon Krzemień, Kamila Możdżeń, Milena Mus, Wiktoria Stachura, Maja Stokłosa, Magdalena Surowiec, Gabriela Szpindor, Wiktoria Zaczyńska, Alicja Zygmunt.

Konkurs wiedzy z kodami QR w ramach Dnia Bezpiecznego Internetu

Joanna Rolewska

I miejsce - Monika Stachura
 II miejsce - Kamila Stanisławek, Anna Wierzbicka, Martyna Grubka

III miejsce - Paweł Sroka, Mateusz Kędzierski
 wyróżnienia - Matylda Kwadrans, Wiktoria Steczko, Amelia Stachura,  Alicja Jarosz, Alicja Zygmunt, Gabriela Szpindor, Alicja Przybyła

Konkurs edukacyjny- Szkolne Przygody Gangu Słodziaków

Monika Tur

Małgorzata Dutka

I miejsce - Maja Stokłosa

II miejsce - Milena Mus

III miejsce - Alicja Zygmunt

Wyróżnienie:

Nikola Maj, Wiktoria Stachura

Bożonarodzeniowe dekoracje-konkurs na najładniejszą dekoracje w klasie

Monika Tur

Wszystkie klasy zostały wyróżnione.

Mam Talent

Monika Tur

I miejsce-Monika Stachura

II miejsce –Klaudia Cichy

III  miejsce Maja Stokłosa

Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

Renata Rodak

Ewelina Stachura

Uzyskano 46 certyfikatów, a tytuł Eksperta tabliczki mnożenia otrzymali: Paulina Bryła , Alan Wacławek, Maciej Stachura, Wiktoria Wojnowski, Paweł Sroka oraz Martyna Grubka

 

Konkursy pozaszkolne:

Nazwa konkursu

Opiekunowie

Laureaci

Powiatowy konkurs historyczny w ramach projektu Działaj-My lokalnie (kategoria: praca plastyczna o tematyce 100-lecia Niepodległej Polski)

 

Joanna Krzemień

Joanna Rolewska

 

I miejsce - Amelia Urbaś
II miejsce - Matylda Kwadrans
III miejsce - Patrycja Witek, Magdalena Wróbel, Michał Makuch
wyróżnienia - Maciej Świś, Marcin Żyła

Powiatowy konkurs historyczny w ramach projektu Działaj-My lokalnie (kategoria: prezentacja multimedialna o tematyce 100-lecia Niepodległej Polski)

Joanna Krzemień

Joanna Rolewska

 

I miejsce - Dawid Szczęśniak
II miejsce - Anna Wierzbicka

Powiatowy konkurs fotograficzny Szlakiem dziedzictwa lokalnego Doliny Soły

Joanna Krzemień

Joanna Rolewska

wyróżnienie - Dawid Szczęśniak

Powiatowy Konkurs o św. Maksymilianie M. Kolbe

Św. Maksymilian – Przez ciernie do gwiazd ...W stronę najjaśniejszej z Gwiazd

Beata Kuczkowska

Gabriela Szpindor – I. Miejsce

Adam Gworek , Paulina Bryła - wyróżnienie

 

Archimedes Biologia.Plus

Beata Kuczkowska

 

Ogólnopolskie Dyktando (nie tylko) dla Mistrzów

Agnieszka Mikunda

Paweł Sroka – kl.VI – VI m-ce w kraju (wyróżnienie)

Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy Archimedes Polonica. Plus - 20. edycja

 

Agnieszka Mikunda

Matylda Kwadrans kl.IVb – laureatka IIIst.

Łukasz Karpeta kl.Va– laureat V stopnia

Amelia Balon – kl.VII – laureatka V stopnia

Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy Archimedes Polonica. Plus - 21. edycja

Agnieszka Mikunda

Łukasz Karpeta kl.Va – laureat V stopnia

Ogólnopolskie Dyktando Ortograficzne CES

 

Agnieszka Mikunda

Paulina Tobiczyk – kl.Va - wyróżnienie – 13 mce w kraju

Matylda Kwadrans – kl.IVb – wyróżnienie - 12 mce w kraju

Alicja Zygmunt – kl. II - wyróżnienie - 13 miejsce w kraju,

Jan Mirowski – kl.II -

wyróżnienie - 14 miejsce w kraju

Małopolski Konkurs Pieśni i Poezji Patriotycznej w Krakowie

Joanna Rolewska

I miejsce – Klaudia Cichy

Małopolski Konkurs Piosenki i Poezji Patriotycznej To jest moja Matka, ta Ojczyzna w Wadowicach

Joanna Rolewska

 

II miejsce – Klaudia Cichy

wyróżnienia - Monika Stachura, Maja Stokłosa

Gminny Konkurs Pieśni Patriotycznej w Brzezince

Joanna Rolewska

I miejsce – Klaudia Cichy

II miejsce – zespół Półnutki (Milena Kwadrans, Gabriela Szpindor, Maja Stokłosa)

III miejsce – Maja Stokłosa

III miejsce – Jakub Klimczyk

Ogólnopolski Internetowy Konkurs Piosenki Patriotycznej Kto ty jesteś?

Joanna Rolewska

 

I miejsce - koło wokalne (Weronika Adamczyk, Paulina Balon, Paulina Bryła, Klaudia Cichy, Lena Kuglin, Matylda Kwadrans, Milena Kwadrans, Wiktoria Sanak, Amelia Stachura, Monika Stachura, Wiktoria Steczko, Maja Stokłosa, Magdalena Surowiec, Gabriela Szpindor)

II miejsce – Klaudia Cichy

Małopolski Konkurs zaŚPIEWAJ i TY NIEPODLEGŁEJ! (zgłoszenie demo)

Joanna Rolewska

dojście do II etapu (najlepsza 12) - Klaudia Cichy

Międzynarodowy Festiwal Kolęd i Pastorałek im. ks. Kazimierza Szwarlika – eliminacje w Wadowicach

Joanna Rolewska

-

VI Ogólnopolski Konkurs Kolęd, Pastorałek i Piosenek Świątecznych Kolęda płynie z wysokości... (zgłoszenie demo)

Joanna Rolewska

-

VI Ogólnopolski Festiwal Kolęd, Pastorałek i Piosenek Bożonarodzeniowych (zgłoszenie demo)

Joanna Rolewska

 

-

Przegląd Kolęd i Pastorałek Kolędować Małemu w Zatorze

(zasięg ogólnopolski)

Joanna Rolewska

II miejsce - Jakub Klimczyk

III miejsce - duet Maja Stokłosa i Monika Stachura

wyróżnienia - tercet Reniferki (Wiktoria Kędzierska, Adrianna Olszewska, Antonina Zalińska), Klaudia Cichy, Monika Stachura, zespół Nutki (Paulina Balon, Paulina Bryła, Klaudia Cichy, Milena Kwadrans, Amelia Stachura, Maja Stokłosa)

XIV Konkurs Kolęd Polskich i Pastorałek Hej kolęda, kolęda w Oświęcimiu (zasięg ogólnopolski)

Joanna Rolewska

 

wyróżnienie - Klaudia Cichy

XIV Ogólnopolski Integracyjny Festiwal Tańca i Piosenki Chrzanowska Lokomotywa Artystyczna

Joanna Rolewska

-

XXXII Małopolski Festiwal Form Muzycznych i Tanecznych Talenty Małopolski 2019 – eliminacje w Oświęcimiu

Joanna Rolewska

 

-

Miejsko-gminny konkurs Gram i Śpiewam dla Mamy i Taty w Monowicach

Joanna Rolewska

I miejsce – Monika Stachura

wyróżnienie - Klaudia Cichy

Małopolski Festiwal Pieśni Patriotycznej Wolna Polska w Zatorze

Joanna Rolewska

 

II miejsce – Monika Stachura

III miejsce – Klaudia Cichy

Festiwal Piosenki Muza w Zatorze

(zasięg ogólnopolski)

Joanna Rolewska

II miejsce – Klaudia Cichy

wyróżnienie - Monika Stachura

Gminny Konkurs Piosenki Nutka 2019 w Brzezince

Joanna Rolewska

 

Grand Prix - Klaudia Cichy

I miejsce - zespół Nutki (Paulina Balon, Paulina Bryła, Oliwia Lelito, Wiktoria Sanak, Amelia Stachura)

II miejsce - Monika Stachura

III miejsce - duet Adrianna Olszewska i Wiktoria Kędzierska

Ogólnopolski Konkurs Geograficzny Geo-Planeta

(test wiedzy)

Monika Tur

Wyróżnienie:

Juraszek Zuzanna

Michał Makuch

Ogólnopolski Konkurs Geograficzny Geo-Planeta

(prace indywidualne)

Monika Tur

Wyróżnienie:

Stachura Maciej

Gworek Magdalena

Kowalczyk Julia

 

Ogólnopolski Konkurs Geograficzny Geo-Planeta Plus

 

Monika Tur

Wyróżnienie:

Wierzbicka Anna

Żmuda Jakub

Gworek Magdalena

Olimpiada wiedzy Archimedes.Plus - sesja jesienna

Renata Rodak

Ewelina Stachura

Laureat I stopnia – P. Sroka K. Gałgan, M.Warmuzek, A.Wacławek

Laureat II stopnia – M. Obstarczyk,M. Kwadrans

Laureat III stopnia – N. Borowczyk, E. Ferenc

Laureat IV stopnia - Michał Makuch, W. Filip, M. Stachura

 

Olimpiada wiedzy Archimedes.Plus - sesja wiosenna

Renata Rodak

Ewelina Stachura

Laureat I stopnia z wyróżnieniem: M. Kwadrans, N. Borowczyk

Laureat I stopnia-K.Gałgan, M. Warmuzek, A. Wacławek

Laureat II stopnia: P. Sroka, M. Stachura, M. Makuch, W, Filip

Laureat III stopnia: M. Obstarczyk, E. Ferenc, M. Kowalski, W. Puskarczyk

Laureat V stopnia: Jakub Klimczyk

Kangur

Renata Rodak

Ewelina Stachura

Wyróżnienie: A. Wacławek, M. Obstarczyk, M. Stachura

Krakowska Matematyka

Renata Rodak

Ewelina Stachura

udział

Cambridge English International Exams w autoryzowanym Cambridge ESOL Examination Centre Lincoln w Krakowie na poziomie: Starters, Flyers, KET

 

Eulalia Stachowiak

Starters:

Matylda Kwadrans IV b

Alan Wacławek IV b

Michał Makuch V a

Maciej Stachura Vb

Flyers:

Miłosz Kowalski VI

Wiktor Puskarczyk VI

Mateusz Kędzierski VII

KET:

Mikołaj Obstarczyk VI

Amelia Balon VII

Zawody Gminne w halowej piłce nożnej dziewcząt

Magdalena Magdalena

I miejsce

Zawody Gminne w halowej piłce nożnej chłopców

Magdalena Gałuszka

IV miejsce

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w halowej piłce nożnej

Magdalena Gałuszka

IV miejsce dziewcząt

Zawody Gminne Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej dziewcząt

Magdalena Gałuszka


IV miejsce

 

Zawody Gminne w piłce ręcznej chłopców

Magdalena Gałuszka

III miejsce

Zawody Gminne Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej chłopców

Magdalena Gałuszka

IV miejsce