#NIEspieczRAKA

Piątek, 20 maja 2022 Budowanie świadomości oraz zachęcenie do rozwagi i ochrony skóry przed promieniami UV podczas wakacyjnego odpoczynku to cel XI Tygodnia Świadomości Czerniaka, rozpoczynającego się 17 maja. Za pośrednictwem tegorocznego hasła Baw się dobrze! #NIEspieczRAKA zwracamy uwagę na konieczność przestrzegania zasad profilaktyki wśród wszystkich dorosłych, bez względu na wiek, preferencje i wybrany sposób spędzania wolnego czasu na zewnątrz - aktywnie, na sportowo i w biegu czy spokojnie, na leżaku we własnym ogrodzie. Ambasadorkami XI Tygodnia Świadomości Czerniaka zostały aktorki, mama i córka, Maria Winiarska oraz Zofia Zborowska-Wrona. W myśli zasady Baw się dobrze! #NIEspieczRAKA zachęcają wszystkich do rozwagi i priorytetowego traktowania swojego zdrowia, bez konieczności rezygnowania ze swoich ulubionych aktywności. LINK: https://liblink.pl/rbdp1fXlQm

Koło teatralne w Teatrze Banialuka

Koło teatralne w Teatrze Banialuka Środa, 18 maja 2022 17 maja uczniowie z koła teatralnego uczestniczyli w wyjeździe do Teatru Banialuka w Bielsku Białej, aby obejrzeć spektakl pt. "Smoki". Wizyta w teatrze pozwoliła dzieciom poznać historię tytułowych smoków, które wierzyły, że ludzie są źli i porywają smoki oraz ludzi, którzy wierzą, że smoki zioną ogniem i ukrywają księżniczki.

Majowe spotkania z książką

Majowe spotkania z książką Piątek, 13 maja 2022 Maj to miesiąc książki, bibliotek i bibliotekarzy. Z tej okazji uczniowie mogli zapoznać się z gazetką ścienną "Zalety książek i czytania z przymrużeniem oka".

Wycieczka do Kopalni Soli

Wycieczka do Kopalni Soli Czwartek, 12 maja 2022 Czy ktoś z Was grał w koszykówkę lub piłkę nożną 248 m pod ziemią? A może byliście w kaplicy, przez której środek przebiegają tory kolejowe? Czy może pływaliście łódką w komorze zalanej solanką? Otóż nasi uczniowie doświadczyli tych i wielu więcej wspaniałych wrażeń będąc w ostatnich dniach kwietnia na wycieczce w Kopalni Soli w Bochni.

Selfie z książką - zdjęcia konkursowe

Selfie z książką - zdjęcia konkursowe Poniedziałek, 25 kwietnia 2022 Z okazji obchodzonego 23 kwietnia Światowego Dnia Książki i Praw Autorskich zapraszamy do obejrzenia zdjęć nadesłanych na konkurs "Selfie z książką". Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za wkład pracy włożony w ich przygotowanie. Na najbliższym apelu zostaną ogłoszone wyniki oraz wręczone nagrody książkowe i dyplomy.

Akcja "Serce dla autyzmu"

Akcja Środa, 13 kwietnia 2022 Z okazji Światowego Dnia Autyzmu, który obchodzimy 2 kwietnia, w poniedziałek 4 kwietnia przeprowadziliśmy w naszej szkole akcję „Serce Dla Autyzmu”. W tym dniu dominował kolor niebieski symbolizujący Spektrum Autyzmu na całym świecie, a także szereg zajęć integracyjnych.

Dzień bez plecaka

Dzień bez plecaka Wtorek, 5 kwietnia 2022 DZIEŃ BEZ PLECAKA to niezwykle wesoły dzień! 1 kwietnia z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego uczniowie zdecydowali się przynieść swoje szkolne pomoce we wszystkim co możliwe z wyjątkiem plecaków. Pomysły były bardzo oryginalne. Wszystkim uczniom dziękujemy za wspaniałą zabawę!

Mam Talent

Mam Talent Wtorek, 5 kwietnia 2022 23 marca 2022r., w ramach powitania wiosny, Samorząd Uczniowski zorganizował szkolny pokaz talentów pod hasłem MAM TALENT.

archiwum wiadomości