Zajęcia pozalekcyjne

Zajęcia pozalekcyjne w roku szkolnym 2020/2021

ZAJĘCIA WSPIERAJĄCE

Nazwa zajęć

Dla kogo?

Termin (sala)

Nauczyciel

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze kl. II piątek, 9:45-10:30 Joanna Krupa
Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka angielskiego kl. IIIa piątek, 7:00-7:45 Justyna Marek
Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka angielskiego kl. III b poniedziałek, 8:50-9:35 Justyna Marek
Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze kl. IIIb czwartek, 8:50-9:35 Ewelina Stachura
Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z j. angielskiego kl. V-VIII   Eulalia Stachowiak
Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z j. polskiego kl. IV piątek, 12:35-13:20 Joanna Honik
Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z j. polskiego kl. VI piątek, 11:30-12:15 Joanna Honik
Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki kl. IV poniedziałek, 12:35-13:20  
Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki kl. VI a
kl. VI b
co drugi czwartek, 13:25-14:10
co drugi czwartek, 13:25-14:10
Ewelina Stachura
Gimnastyka korekcyjna kl. I, III a czwartek, 12:35-13:20 Jacek Rolewski
Gimnastyka korekcyjna kl. II, III b czwartek, 14:15-15:00 Jacek Rolewski
Zajęcia indywidualne (korekcyjno-kompensacyjne, rewalidacja, zajęcia rozwijające kompetencje emocjonalno-społeczne, zajęcia terapeutyczne, zajęcia rozwijające umiejętność uczenia się) wg ustaleń wg ustaleń  

 

ZAJĘCIA ROZWIJAJĄCE ZAINTERESOWANIA

Nazwa zajęć

Dla kogo?

Termin (sala)

Nauczyciel

Koło wokalne „Śpiewać każdy może” kl. I-VI wtorek, 14:15-15:00 (s. 4) Joanna Krupa
Przygotowanie do konkursów wokalnych wyznaczeni uczniowie

czwartek, 14:15-15:00 (s. 4)

Joanna Krupa
„Rusz głową” - koło matematyczne kl. VIII co drugi wtorek, 7:10-7:55 Renata Rodak
„Matematyczne opowieści” - koło matematyczne kl. VII co drugi wtorek, 7:10-7:55 Renata Rodak
Zajęcia rozwijające kreatywność i zainteresowania z języka angielskiego „Egzaminy Cambridge dla każdego”    środa, 7:10-7:55 Eulalia Stachowiak
Koło teatralne „Teatr z klasą” kl. I-VIII poniedziałek, 15:00-15:45 Monika Zejma,
Justyna Smolarek
Zajęcia rozwijające kreatywność i zainteresowania  z języka polskiego „W krainie słów”   piątek, 13:25-14:10 Agnieszka Mikunda

 

ZAJĘCIA SPORTOWE

Nazwa zajęć

Dla kogo?

Termin

Nauczyciel

Zajęcia rekreacyjno -sportowe kl. III czwartek, 13:35-14:10 Jacek Rolewski
SKS kl. VII-VIII

czwartek, 6:55-7:55
piątek, 6:55-7:55

Magdalena Gałuszka