Koronawirus - profilaktyka

KSIĄŻECZKA O KORONAWIRUSIE DLA DZIECI - kliknij!

 

Jak rozmawiać z dzieckiem o epidemii koronawirusa?
https://psychoterapia.plus/jak-rozmawiac-z-dzieckiem-o-epidemii-koronawirusa/

Jak wspierać dzieci w okresie pandemii koronawirusa?
https://psychoterapia.plus/jak-wspierac-dzieci-w-okresie-pandemii-koronawirusa/#more-2419


Opowiadanie o koronawirusie dla dzieci:
https://www.dzieckiembadz.pl/2020/03/o-wirusie-ktory-nosi-korone-opowiadanie.html?fbclid=IwAR1b4BqBxgEtpsf66WZ7yUV7ZvGnWoKg8uSlOLTFATZauKucepXSx-LR800

 

Informacja dla uczniów:

Przerwa w zajęciach w szkole to nie wakacje ani ferie. To czas, w którym musimy zrobić wszystko, aby nie dochodziło do kolejnych zarażeń koronawirusem. Dlatego pozostań w domu, nie spotykaj się ze znajomymi, nie przesiaduj w galeriach handlowych, kinach i kawiarniach. Oprócz tego – dbaj o higienę i często myj ręce wodą z mydłem. Pamiętaj, że to również od Ciebie zależy, czy wirus będzie rozprzestrzeniał się dalej!

 

https://www.gov.pl/web/koronawirus

 

 

Koronawirus - emocjonalne wsparcie dla dzieci - film.
https://bycblizej.pl/2020/03/14/koronawirus-emocjonalne-wsparcie-dla-dzieci/

 

Zostań w domu!

https://www.budowle.pl/tekst/60-budowli-ktore-mozesz-odwiedzic-wirtualnie-bez-wychodzenia-z-domu/546?fbclid=IwAR1AiKrPCfvfnlx5RYhU9s_Li44a8O0SrdnDT24QE4ZvzvCULk-A-hZHXLs  - 60 budowli, które możesz odwiedzić bez wychodzenia z domu.
 

Baza linków: wirtualne zwiedzanie, teatry on - line, darmowe e-booki, audiobooki, relaksacja on-line, rozwój i edukacja:
https://lookaside.fbsbx.com/file/baza%20link%C3%B3w_zwiedzanie.teatr.ksi%C4%85zki.pdf?token=AWypuIgRblTUqrpiui2T1IL4doQ0Zz4C-OzQ3epXmYOjzN-MljhtEyrNZeUBKtA93aFEMgjXwBFob4Q8jnqbBRvbJV35ikWecIBe5zQcPCG5xbaJRMSQNZwH7he8OQOhX6CGId8XdEwGSyMHGrDts19ITfZpskfvier5ueOJCdKWRg 

 

 

GALERIA