Rozpoczęcie roku szkolnego 2024/2025

Drugiego września w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia z okazji rozpoczęcia roku szkolnego. Na uroczystości zgromadzili się uczniowie, nauczyciele, rodzice, pracownicy naszej szkoły oraz goście: pani Halina Musiał - zastępca wójta Gminy Oświęcim i radny pan Grzegorz Stachura. Uroczystość rozpoczęła się przemówieniem pani dyrektor. Szczególnie ciepło przywitani zostali uczniowie klasy pierwszej, którzy od tego dnia zostali członkami naszej społeczności szkolnej. Po zakończeniu uroczystości nastąpiły pierwsze powakacyjne spotkania z wychowawcami.

Dzień rozpoczęcia nowego roku szkolnego to wyjątkowa okazja, aby życzyć uczniom i nauczycielom pomyślności, sukcesów i radości w nadchodzących miesiącach nauki.

Niech ten rok szkolny będzie pełen nowych wyzwań, inspirujących lekcji i niezapomnianych chwil spędzonych z przyjaciółmi. Pamiętajcie, że każdy dzień to nowa szansa na zdobycie wiedzy i rozwijanie swoich pasji.

Życzymy Wam również, abyście zawsze mieli otwarte serca i umysły, gotowe do odkrywania świata i niesienia pomocy innym. Niech szkoła stanie się miejscem, gdzie marzenia się spełniają, a trudności stają się tylko kolejnymi krokami na drodze do sukcesu.