Rok szkolny 2019/2020 (I półrocze)

  Konkursy pozaszkolne 

Nazwa konkursu 

Opiekunowie 

Liczba uczniów biorących udział 

Miejsce lub liczba laureatów 

"Zawsze dobra do picia, woda prosto z kranu" 

Beata Kuczkowska 

 

28 

Wyróżnienia: Dawid Grubka, Milena Kwadrans 

“Święty Maksymilian – pielgrzym, podróżnik, misjonarz” - konkurs powiatowy  

Beata Kuczkowska  

 

Joanna Honik  

20 

II miejsce : Alicja Zygmunt 

 

Wyróżnienie: Matylda Kwadrans 

Olimpiada Wiedzy Archimedes.Plus - Matematyka 

Renata Rodak 

Ewelina Stachura 

Ewa Fronczyk 

33 

Laureat II stopnia- Paweł Sroka, Maciej Stachura 

Laureat III stopnia-Michał Makuch, Paweł Migdał 

Laureat V stopnia- Krzysztof Gałgan, Wojciech Filip, Matylda Kwadrans, Alicja Jarosz 

Krakowska Matematyka 

Renata Rodak 

Ewelina Stachura 

8 

udział 

Gminny Konkurs Pieśni Patriotycznej 

Joanna Krupa 

8 

I miejsce – zespół Pierwszaki z Asi Paki 

II miejsce – Klaudia Cichy 

III miejsce – Monika Stachura 

II Małopolski Konkurs „zaŚPIEWAJ i TY NIEPODLEGŁEJ!” 

Joanna Krupa 

6 

III miejsce - zespół „Pierwszaki z Asi Paki” 

XVII Małopolski Przegląd Pieśni Patriotycznej 

Joanna Krupa 

2 

Grand Prix – Klaudia Cichy 

Laureat – Monika Stachura 

XV Konkurs Kolęd Polskich i Pastorałek „Hej kolęda, kolęda” 

Joanna Krupa 

6 

I miejsce - zespół „Pierwszaki z Asi Paki”

XII Przegląd Kolęd i Pastorałek „Kolędować Małemu...” 

Joanna Krupa 

7 

I miejsca – Wojciech Grubka oraz zespół „Pierwszaki z Asi Paki” 

III miejsce – Klaudia Cichy 

Wyróżnienia - Martyna Stachura, Monika Stachura 

Międzygminny Konkurs Pięknego Czytania Złote Usta 2019 

Małgorzata Dutka 

1 

Udział - Amelia Balon 

 

  Zawody sportowe

Rodzaj zawodów 

Opiekun 

Miejsce 

Gminne Igrzyska Dzieci Szkolnych - halowa mini piłka nożna- dziewczęta 

Magdalena Gałuszka 

IV 

Gminne Igrzyska Dzieci Szkolnych - halowa mini piłka nożna- chłopcy 

Magdalena Gałuszka 

 

V 

Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej - halowa piłka nożna- dziewczęta 

Magdalena Gałuszka 

 

VI 

Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej -   halowa piłka nożna- chłopcy 

Magdalena Gałuszka 

 

III